Team & bestuur

Ons team

Dit is het versnellersteam van Start Foundation! Uniek en verschillend, maar allemaal gericht op hetzelfde doel: een eerlijke arbeidsmarkt voor iedereen die wil werken. Zonder gedoe. Zonder drempels. Zonder vooroordelen.

  • Jos Verhoeven
    Jos Verhoeven

    Jos Verhoeven

    directeur

  • Joske Paumen
    Joske Paumen

    Joske Paumen

    directeur

  • Kirstin van Meerkerk
    Kirstin van Meerkerk

    Kirstin van Meerkerk

    projectleider

    k.vanmeerkerk@startfoundation.nl

  • Tim Kragt
    Tim Kragt

    Tim Kragt

    projectleider

    t.kragt@startfoundation.nl

  • Yvette Koedijk
    Yvette Koedijk

    Yvette Koedijk

    projectleider

    y.koedijk@startfoundation.nl

  • Jos van Delft
    Jos van Delft

    Jos van Delft

    projectleider

    j.vandelft@startfoundation.nl

  • Milou Sluys
    Milou Sluys

    Milou Sluys

    projectleider

    m.sluys@startfoundation.nl

  • Rob Verbakel
    Rob Verbakel

    Rob Verbakel

    investeringsadviseur

    r.verbakel@startfoundation.nl

  • Linda Dominguez Alvarez
    Linda Dominguez Alvarez

    Linda Dominguez Alvarez

    impactmanager

    l.alvarez@startfoundation.nl

  • Anne van der Horst
    Anne van der Horst

    Anne van der Horst

    projectbeheerder

    a.vanderhorst@startfoundation.nl

  • Mariëlla Kembel
    Mariëlla Kembel

    Mariëlla Kembel

    communicatieadviseur

    m.kembel@startfoundation.nl

  • Sonja Cremers
    Sonja Cremers

    Sonja Cremers

    projectbeheerder

    s.cremers@startfoundation.nl

  • Fred IJspaard
    Fred IJspaard

    Fred IJspaard

    controller

    f.ijspaard@startfoundation.nl

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit vijf personen. Stuk voor stuk mensen die hun sporen hebben verdiend en al hun kennis, ervaring en maatschappelijke positie nu inzetten voor een eerlijke arbeidsmarkt. Het bestuur houdt toezicht op de koers en strategie van de stichting. Zij delegeert de meeste taken aan de directie, die hierover aan hen verantwoording aflegt.

Staf Depla

voorzitter  

Annemarie van Gaal

vicevoorzitter

Rens van Tilburg

penningmeester

Leonie Belonje

Anneke Westerlaken